Smoothie Swipe

iOS için Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.5 MB
  • Version 1.3.52
  • Dil TR / EN
  • Firma SQUARE ENIX Ltd
Smoothie Swipe oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek lezzetli meyveleri eşleştirerek eğlenceli anlar yaşayacağınız son derece mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an eğlencenin tadı

Smoothie Swipe oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek lezzetli meyveleri eşleştirerek eğlenceli anlar yaşayacağınız son derece mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Eşleştirme oyunlarını seven oyun severler için özel geliştirilmiş olan Smoothie Swipe oyunu,cihazınız ile arasında hiç bir uyum sorunu yaşamayacak mükemmel bir oyundur. Kolay kontrol edilebilen menüsü sayesinde zorlanmadan ve karmakarışık menülerde uğraşmak zorunda kalmadan oynayabilmeniz sağlanmış olan Smoothie Swipe oyunu ile tam anlamı ile eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Smoothie Swipe oyununda enfes meyveleri birbiri ile eşleştirerek eğlenceli seviyelerde ilerleyecek ve çok eğleneceksiniz. Oyuna alıştırma amaçlı olarak kolay tasarlanmış ilk seviye ile başlayarak ilerledikçe zorlaşan ancak oyunun daha da heyecanlı hale gelmesini sağlayan bölümler ile devam ederek 400' ün üzerinde seviye oynayacak ve inanılmaz bir eğlence yaşayacaksınız. Eğer siz de eşleştirme oyunlarını seviyor iseniz Smoothie Swipe oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Daha Fazla Göster
Smoothie Swipe indir
DİĞER SÜRÜMLER